Інструкція

 

 

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, підготовка до роботи:

Для початку роботи з апаратом Pro-Aqua спочатку слід розстебнути клямки, потім зняти верхню частину апарату і звільнити отвір, що всмоктує. Натисканням кнопки від’єднуємо резервуар для води від каретки. Наповнюємо колбу водою до зазначеної позначки, поміщаємо назад на каретку та закриваємо апарат. Тепер слід включити Pro-Aqua в розетку та підключити основний шланг. Для запуску апарата достатньо натиснути клавішу пуск і встановити регулятор потужності в режим, що відповідає вибраному виду прибирання.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, очищення повітря:

Для очищення повітря слід набрати в резервуар апарату Pro-Aqua 3-3,5 літра чистої води та за бажання додати трохи фірмового ароматичного масла. Потім достатньо помістити апарат у приміщенні та просто почати роботу.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, стандартні насадки:

Для роботи зі стандартним комплектом насадок як основні аксесуари використовуємо основний шланг і телескопічну трубку з нержавіючої сталі, розмір якої легко збільшується при зміщенні сполучного кільця. У стандартний комплект серед інших входять: щітка для стін з натуральним ворсом та насадка для догляду за твердими та м’якими покриттями для підлоги. Для делікатного очищення підлоги використовується накладка з мікрофібри, яку під час або після закінчення збирання легко зняти та випрати під холодною водою навіть без застосування миючих засобів. Для догляду за меблями в комплекті є спеціальна щітка з натуральною м’якою щетиною, її для зручності можна одягати прямо на шланг. Щелевидная насадка буде незамінна при збиранні складок і стиків на меблів та фурнітурі, а щітка для штор за лічені секунди очистить фіранки, жалюзі та ламбрекени. Носик з подовжуючою трубкою створений спеціально для догляду за батареями і радіаторами різних видів і модифікацій, а гумовий компресор дозволить легко позбутися забруднень труб у ванній та раковині.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, електрична щітка вибивалка:

Унікальним аксесуаром апарату Pro-Aqua є електрична щітка-вибивання. Перед початком роботи її необхідно підключити до телескопічної трубки, так щоб електричні контакти потрапили точно в розетку щітки та заклалася педаль. Після так само до характерного клацання необхідно з’єднати трубку зі шлангом, забезпеченим електричним приводом. Патрубок шланга потрібно помістити в отвір, що всмоктує, і підключити його електропривод в розетку, розміщену під шторкою на робочій панелі апарату Pro-Aqua Vivenso. Потім регулятор потужності встановлюємо на позначку “clean”, натискаємо педаль на підставі щітки та знімаємо трубку з фіксації. Для початку роботи просто натискаємо кнопку розташовану під ручкою шланга і чекаємо запалювання світлодіодів на підставі електричної щітки і початку роботи валу. За допомогою саме цієї насади Ви зможете легко та швидко очистити матрац та постільні приналежності від пилу, піску та продуктів життєдіяльності кліщів сапрофітів, а також вичистити килим та м’які меблі. Після закінчення збирання необхідно натиснути на педаль і витягнути трубку зі щітки, після чого за допомогою кнопки слід від’єднати один від одного шланг та трубку. За бажання щітку можна зберігати і зібраному вигляді.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, полірувальник:

У комплекті апарату Pro-Aqua Vivenso є спеціальна електрична щітка для полірування особливо делікатних покриттів для підлоги, які не терплять попадання вологи. Для початку роботи зі щіткою необхідно встановити насадку телескопічну трубку з електричним приводом так, щоб кнопка виявилася всередині отвору, що фіксує. Потім необхідно підключити електропривод та, повернувши металевий диск на корпусі, встановити висоту полірувального валу. Потім ручку шланга слід потягнути на себе, зняти щітку із запобіжника та розпочати роботу. У робочому стані вал щітки обертається з високою швидкістю і наполіровує до блиску будь-яку запропоновану поверхню, одночасно збираючи з неї пил і сміття. А значить для повноцінного прибирання об’єкта Вам буде достатньо лише однієї щітки, а це швидко та зручно!

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, вологе прибирання, миття:

Перед початком роботи з комплектом для вологого прибирання наповнюємо резервуар для чистої води, закриваємо кришкою і встановлюємо на каретку. Електричний привід від бачка з водою слід під’єднати до розетки, розташованої під шторкою на робочій панелі апарата, а регулятор потужності встановити на позначку WET. Шланг для вологого прибирання необхідно підключити у отвір, а розташований на ньому капіляр для подачі води до роз’єму на бачку. Для зручності шланг можна подовжити за рахунок трубок із вмонтованими капілярами. Для цього трубку слід надіти на ручку шланга і зафіксувати за допомогою фіксатора. Після всіх цих маніпуляцій настав час включити апарат і почати роботу. При прибиранні з очисною системою Pro-Aqua Vivenso Ви зможете одночасно подавати та збирати воду, тим самим зберігаючи предмети інтер’єру та підлогові покриття від надмірної вологи. Залежно від аксесуарів, подібний варіант вологого прибирання чудово підійде як для горизонтально, так і для вертикально розташованих поверхонь з кахлю, тканини, граніту, дерева і навіть ламінату. Все сяятиме чистотою та свіжістю. Після закінчення роботи від’єднайте та промийте всі частини комплекту та не забудьте просушити шланг.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, сушіння шлангів:

Для догляду за апаратом важливо правильно обслуговувати шланги. Щоб швидко і якісно просушити шланг після вологого прибирання його слід встановити наступним чином: патрубок шланга необхідно помістити у отвір пилососа, а ручку у всмоктувальне. Потім пилосос треба включити на максимальну потужність і залишити приблизно на 5-7 хвилин.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, додаткові аксесуари:

Якщо Ви забажаєте, Pro-Aqua Vivenso запропонує Вам догляд за будинком та додаткові аксесуари. В арсеналі є турбо щітка призначена для регулярного прибирання килимових покриттів, яка може стати відмінним помічником електричної щітки вибивалки. За допомогою її міні аналога – маленької турбощітки з висувним носиком можна зібрати пил з дитячих іграшок, оббивки м’яких меблів і постільних речей, а при необхідності навіть зазирнути в затишні куточки і складки фурнітури. Завдяки насадці для тварин у Вас вдасться не тільки зачесати шерсть улюбленця, але й зібрати її відразу в колбу, не розкидаючи в приміщенні. При використанні з комплектом вологого прибирання аксесуару для миття вікон можна легко, швидко і головне не забруднюючи рук вимити вікна, дзеркала, стільницю на кухні та багато іншого. А спеціальний органайзер для зберігання насадок дозволить усім улюбленим аксесуарам бути завжди під рукою, щоб при кожному зручному випадку Ви могли легко ними скористатися.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, вакуумне очищення:

Вакуумне очищення м’яких предметів невеликого розміру проводиться з використанням основного шланга і вакуумного пакета з клапаном. Для того щоб почати роботу, слід помістити предмет у вакуумний пакет і ретельно закрити його. Потім треба відкрити клапан вакуумного пакета та за допомогою шланга витягти все повітря. Предмет у результаті зменшиться у кілька разів. Для очищення та вилучення вологи в такому вигляді пакет слід залишити приблизно на 5 хвилин, після чого треба просто відкрити клапан і наповнити його повітрям. За бажанням у завакуумованому вигляді можна також компактно зберігати об’ємні речі.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, завершення роботи, догляд за апаратом:

Для завершення роботи з апаратом Pro-Aqua спочатку слід злити з резервуару брудну воду, сполоснути його і витерти насухо за допомогою фірмової м’якої мікрофібри, що входить в основний комплект. Також слід вчинити з головою апарату, у тому числі металевою частиною мотора. При необхідності за допомогою ключика потрібно зняти сепаратор, очистити його спеціальною щіткою і встановити назад. Щоб правильно одягнути сепаратор на мотор, слід помістити його на штифт і провернути за годинниковою стрілкою так, щоб він увійшов у паз. Після цього слід зафіксувати сепаратор ключиком за допомогою гайки. Зберігати Pro-Aqua бажано не закриваючи.

Відео інструкція до пилососу pro-aqua, зволожувач повітря:

Зволожувач повітря Pro-Aqua – це повноцінний пристрій, що працює автономно. Перед початком роботи з зволожувачем слід заповнити резервуар для води до позначки MAX. Потім з турбіни, розташованої на робочому блоці, потрібно зняти захисний ковпачок, включити пристрій у розетку та надіти верхню кришку на колбу з водою. При правильній роботі на стінках зволожувача почнуть з’являтися краплі води і через лічені хвилини повітря в приміщенні стане свіжішим і вологішим. За бажання можна додати в резервуар з водою кілька крапель фірмового ароматичного масла Pro-Aqua і насолодитися сеансом ароматерапії.

Консультація

Як до Вас звертатися?

Номер телефону

Дякуємо!
Замовлення успішно оформлено

Ми опрацюємо ваше замовлення найближчим часом. Наш відділ турботи про клієнтів працює щодня з 10.00 до 20.00