Інструкція

 

 

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, підготовка до роботи:

Для початку роботи з апаратом Про-Аква слід розкрити клипсы, потім зняти верхню частину апарата та звільнити отвір для всмоктвання повітря. Натисканням кнопки звільніть резервуар для води від пересувного елемента конструкції. Наповніть колбу водою до відмітки, розташуйте на пересувний елемент та закрийте апарат. Тепер слід увімкнути Pro-Aqua в електромережу та приєднати основний шланг. Щоб розпочати роботу необхідно натиснути кнопку «пуск» та встановити регулятор потужності в режим відповідний обраному способу прибирання.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, очищення повітря:

Для очищення повітря варто набрати воду до резервуару апарата місткістю 3-3,5 літри. За бажанням можна додати трохи фірмової ароматичної олії. Тепер апарат слід розмістити у приміщенні, встановити регулятор потужності на відмітку «air» та просто розпочати роботу.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, стандартні аксесуари:

Для роботи зі стандартним комплектом аксесуарів використовуємо основний шланг та телескопічну трубку з нержавіючої сталі, розмір якої легко збільшується при зміщенні до і від себе з’єднувального пластикового елемента. В базовий комплект серед інших увійшли: щітка з натуральним ворсом та насадка для догляду за твердими та м’якими покриттями підлоги. Для делікатного очищення підлоги використовується щітка з мікрофіброю, яку під час чи після прибирання легко зняти і випрати холодною водою навіть без застосування спеціальних засобів. Для догляду за меблями в комплекті ви знайдете спеціальну щітку для м’яких меблів із натуральним ворсом, яку для зручності можна надягати безпосередньо на шланг. Щілиноподібна щітка стане незамінною у прибиранні кутів на меблях та фурнітурі, а щітка для штор всього за кілька секунд попіклується про фіранки, жалюзі та ламбрекени. Невеличка насадка із носиком призначена спеціально для догляду за радіаторами різних видів та конфігурацій, а гумовий компресор дозволить без проблем позбавитися забруднень труб у ванній кімнаті та кухні.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, електрична щітка для м’яких поверхонь

Унікальним аксесуаром Pro-Aqua є електрична щітка. На початку роботи її слід приєднати до телескопічної трубки так, щоб електричні контакти потрапили точно в розетку щітки і замкнули педаль. Після цього до характерного клацання слід з’єднати шланг та трубку щітки, що обладнані електричним приводом. Патрубок шлангу слід приєднати до всмоктувального отвору і включити в спеціальну розетку, розташовану під пластиковою завісою на робочій панелі апарата Pro-Aqua Vivenso. Після того слід встановити регулятор потужності на відмітці «clean», натиснути праву чи ліву педаль щітки та зняти трубку з фіксації. Для початку роботи треба просто натиснути кнопку під ручкою шлангу, дочекатися увімкнення світлодіодів та початку роботи валу. Саме за допомогою цієї щітки Ви зможете легко та швидко вичистити матрац та постільну білизну від піску, пилу та продуктів життєдіяльності кліщів сапрофітів, а також почистити м’які меблі та килими. Після завершення прибирання необхідно натиснути педаль та витягти трубку зі щітки, а потім за допомогою кнопки роз’єднати трубку та шланг. За бажанням щітку можна зберігати у зібраному вигляді.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, електрична щітка для полірування

В комплекті з апаратом Pro-Aqua Vivenso є спеціальна електрична щітка призначена для полірування особливо делікатних видів підлоги, на які небажаним є потрапляння вологи. Для початку роботи насадку треба під’єднати до шлангу з електричним приводом так, щоб кнопка опинилася всередині отвору для фіксування. Далі треба увімкнути електричний шнур і повернути металевий диск на корпусі щітки так, щоб встановити висоту полірувального валу. Після слід потягти на себе шланг, зняти щітку із запобіжника та почати роботу. Під час роботу вал щітки рухається з високою швидкістю та полірує до блиску будь-яку запропоновану поверхню, одночасно збираючи з неї пил та сміття. А це означає, що її буде цілком достатньо для якісного прибирання поверхні!

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, вологе прибирання:

До початку роботи з комплектом вологого прибирання наповнимо резервуар чистою водою, закриємо апарат та встановимо його на пересувний елемент. Електричний штекер від резервуару з водою увімкнемо в розетку, розташовану під пластиковою завісою на робочий панелі Pro-Aqua Vivenso, а регулятор потужності встановимо на відмітку «wet». Шланг для вологого прибирання необхідно підключити до всмоктуючого отвору , а капіляр для розприскування води, який є частиною шлангу, слід під’єднати до отвору на резервуарі вологого прибирання. Для зручності, шланг можна подовжити за рахунок труб із вмонтованими капілярами. Для цього слід надіти трубку на шланг і закрити її за допомогою фіксатора. Після всіх цих маніпуляцій слід увімкнути апарат і розпочати роботу. В процесі прибирання із використанням очисної системи Pro-Aqua Vivenso Ви зможете одночасно подавати та збирати воду тим самим запобігаючи появі зайвої вологи на предметах інтер’єру та підлозі. Залежно від аксесуарів такий варіант волого прибирання відмінно впорається із вертикально та горизонтально розміщеними поверхнями та змиє бруд з кахлів, тканин, граніту, дерева і навіть ламінату. Все буде сяяти чистотою та свіжістю. Після завершення роботи від’єднайте всі частини комплекту та обов’язково висушіть шланг.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, висушування шлангів:

Для догляду за апаратом слід правильно обслуговувати шланги. Щоб швидко та якісно висушити шланг після вологого прибирання слід встановити його таким чином: патрубок шлангу розмістити у вихідному отворі пилососа, а його ручку у всмоктувальному. Після цього пилосос варто увімкнути на максимальну потужність і залишити так приблизно на 5-7 хвилин.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, додаткові аксесуари:

На Ваше бажання Vivenso від Pro-Aqua запропонує Вам для догляду за помешканням також додаткові аксесуари. В арсеналі серед інших є турбо щітка призначена для регулярного прибирання килимів, що може стати відмінним помічником для електричної насадки. За допомогою її міні аналогу – маленької турбо щітки з висувним носиком, можна збирати пил із дитячих іграшок, м’яких меблів та спального приладдя, а за необхідності навіть зазирнути у найвіддаленіші куточки меблів та фурнітури. Завдяки ще одній спеціальній щітці Ви зможете не лише доглядати за своїм домашнім улюбленцем, але й зібрати його шерсть відразу в резервуар із водою, не розкидаючи по приміщенню. При використанні із комплектом вологого прибирання спеціальної щітки для миття вікон можна легко, швидко та не забруднюючи рук вимити вікна, дзеркала, стільниці на кухні та багато іншого. А спеціальний органайзер дозволить всім улюбленим аксесуарам знаходитись завжди під рукою щоб в процесі кожного прибирання Ви могли легко ними скористатися.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, вакуумне чищення:

Вакуумне чищення м’яких предметів невеликого розміру проводиться з використанням основного шланга та вакуумного пакету із клапаном. Щоб розпочати роботу слід розмістити предмет у вакуумному пакеті та добре пакет закрити. Потім слід закрити клапан та за допомогою шлангу витягти з пакета все повітря. Предмет в результаті зменшиться в кілька разів. Для чищення та витягування вологи в такому вигляді пакет слід залишити приблизно на 5 хвилин після чого слід просто відкрити клапан і наповнити його повітрям. За бажанням об’ємні речі можна зберігати в завакуумованому вигляді для заощадження вільного місця.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, завершення роботи, догляд за апаратом:

Для завершення роботи з апаратом Pro-Aqua слід вилити із резервуара брудну воду, вимити його та витерти за допомогою фірмової мікрофібри, що входить до складу основного комплекту. Так само варто вчинити із головою апарата, в тому числі з металевою частиною мотору. За необхідності, за допомогою спеціального аксесуару треба зняти сепаратор, почистити його спеціальною щіткою та встановити на місце. Щоб правильно поставити сепаратор на своє місце слід надіти його на металевий стрижень та прокрутити за годинникової стрілкою так, щоб він увійшов у паз. Потому сепаратор слід зафіксувати ключиком за допомогою спеціальної гайки. Зберігати Pro-Aqua бажано щільно не закриваючи.

Відео інструкція до пилососа Pro-Aqua, зволожувач повітря:

Зволожувач повітря Pro-Aqua – це повноцінний пристрій, що працює автономно. До початку роботи із зволожувачем слід наповнити його резервуар для води до відмітки MAX. Потім з турбіни, що розташована на робочому блоці, слід зняти захисну кришку, увімкнути пристрій в розетку та надіти верхню кришку на колбу із водою. За умови правильної роботи на стінках зволожувача почнуть з’являтися краплі води, а повітря стане свіжим та зволоженим. За бажанням до резервуара з водою можна додати кілька крапель фірмової ароматичної олії та насолодитися сеансом ароматерапії.

Безкоштовна консультація

Як до вас звертатись?

Номер телефону

Спасибо за Ваш запрос!

Наш менеджер уже танцует от радости,
сейчас он немного успокоится
и обязательно Вам перезвонит.