Консультація

Як до Вас звертатися?

Номер телефону

Аромадифузор

від компанії

Pro-Aqua

Електричний ароматичний дифузор Pro-Aqua для дому використовує інноваційну ультразвукову технологію для розпилення м’якого та прохолодного ароматичного туману по всій кімнаті. Клімат у приміщенні покращується за рахунок зволоження повітря та створення приємного запаху.

 • 2

  роки
  гарантії

 • 30

  квадратних
  метрів

 • 200

  мл
  води

Що це:

Подаруйте собі особливу атмосферу: наш ароматичний дифузор Pro-Aqua використовує інноваційну ультразвукову технологію для розподілу м'якого та прохолодного ароматного туману по всій кімнаті. Дифузер про-аква призначений для розпилення мікрочастинок ефірних олій у повітрі. Розпилення таке дрібне, що мікро молекули перебувають у повітрі у підвішеному стані протягом тривалого часу, забезпечуючи такім чином прекрасний аромат і навіть дезінфекцію.

Як працює:

Для ароматизації. Залийте у пристрій 200 мл води плюс кілька крапель однієї з наших ароматичних олій та увімкніть його. Ароматний туман починає рівномірно поширюватися у приміщеннях. Для забезпечення стійкого аромату слід використовувати прилад у приміщенні площею 30 м кв. Якщо приміщення більше, знадобиться кілька ароматичних дифузорів Про-Аква.

Навіщо ще:

Для дезінфікції. Дифузор аромату Pro-Aqua у поєднанні з фірмовим дезінфікуючим засобом ECO CLEANAIR® створює холодний туман, який нейтралізує бактерії, віруси та спори грибів. Для цього дифузор заповнюється максимум на 200 мл, у тому числі 30 мл ECO CLEANAIR®, а решта - вода. Тепер слід просто вибрати режим розпилення та увімкнути прилад. Під час роботи пристрій забезпечує абсолютно безпечну дезінфекцію, що також видаляє неприємні запахи.

Режими роботи:

Розпилення відбувається як безперервно, так і в пульсуючому режимі. Від режиму роботи залежить і інтенсивність розпилення. Крім безпосередньо ароматизації та дезінфекції, такий дифузор може легко стати і стильним частиною інтер'єру. Завдяки регульованому вбудованому декоративному підсвічуванню, кольорову гаму можна підібрати до особливостей домашньої обстановки в кожен особливий момент.

Переваги дифузора:


* Не руйнує молекули олій
* Зберігає лікувальні властивості ароматичних олій
* Не нагріває олії
* Дає можливість контролювати концертацію ароматів у повітрі
* Дезінфікує повітря у приміщенні
* Усуває неприємні запахи
* Насичує повітря ароматом

Технічні характеристики:

* Напруга: 24 В постійного струму
* Потужність: 12 Вт
* Об'єм: макс. 200мл.
* Об'єм туману: високий: 30,5 мл/год, низький: 15,5 мл/год
* Розміри: D 133 x H 225 мм | Д 160 x 225
* Декілька режимів роботи
* Плавне та регульоване підсвічування
* Гарантія 2 роки

69,00 
59,00 

Придбати

Дякуємо!
Замовлення успішно оформлено

Ми опрацюємо ваше замовлення найближчим часом. Наш відділ турботи про клієнтів працює щодня з 10.00 до 20.00