Безкоштовна консультація

Як до вас звертатись?

Номер телефону

Оптимальний комплект

сепараторного пилососа

Pro-Aqua

Електрична щітка-вибивалка – ексклюзивна насадка. Аксесуар оснащений власним мотором та ворсом, що дозволяє при кожному оберті створювати сильну вібрацію. З її допомогою можна вичистити пил з глибини м’яких предметів. Одночасно таке чищення матраца та спального приладдя позбавить від кліщів сапрофітів. Прибирання ще ніколи не було таким ретельним як із Pro-Aqua. Прибирання ще ніколи не було таким ретельним як із Pro-Aqua!

 • 10

  років
  гарантії

 • 4

  місяці
  розстрочки

 • 20

  різних
  функцій

В комплекті:

Електрична щітка-вибивалка

Ексклюзивна насадка. Аксесуар оснащений власним двигуном та ворсом, що дозволяє з кожним обертом створювати сильну вібрацію. З її допомогою можна вичистити пил з глибини м’яких предметів. Крім того, такий догляд за матрацом та спальним приладдям позбавить від кліщів сапрофітів. До комплекту входить додатковий шланг з електричним приводом та телескопічною трубкою.

Мікрофібра VIVENSO

Розроблена спеціально для догляду за апаратом тканина, з якої виготовлена серветка, дозволяє за кілька хвилин витерти насухо поверхню як самого апарата VIVENSO , так і резервуару для води. Особливі волокна пояснюють універсальність серветки та дають можливість однаково ефективно використовувати її як для сухого, так і для вологого прибирання.

Щітка з перемикачем

Це дуже знайомий для всіх користувачів пилососа аксесуар, що застосовується для прибирання підлоги. За необхідності, для роботи із делікатними поверхнями, можна скористатися ворсом, що з’явиться після натискання на педаль щітки. За допомогою цієї ж педалі всього за кілька секунд ворс щітки можна заховати і перетворити її на чудового помічника у чищенні килимів.

Шланг

Шланги, так само як інші аксесуари апарата Pro-Aqua, виробляються з високоякісних та екологічно чистих матеріалів, що вирізняються підвищеною міцністю та універсальністю. Довжина шлангу дозволяє просто і легко упоратися із забрудненнями розташованими на лише на підлозі та меблях, але і на шафі чи стелі. Використовуючи наші фірмові щітки, Ви без зайвих зусиль досягнете найкращого результату в боротьбі за чистоту власного помешкання.

Аксесуар для сепаратора

Аксесуар розроблений компанією спеціально для правильного догляду за вашим апаратом Pro-Aqua. За допомогою цього невеликого ключа можна швидко зняти сепаратор та промити його під водою щоб потім легко поставити на місце для продовження роботи.

Насадка для чищення штор

Цей аксесуар без адаптера може використовуватись для збирання рідини будь-якого походження. А у випадку під’єднання спеціального адаптера, можна якісно почистити штори та фіранки. Те, що деякі називають складною і кропіткою роботою, тепер потребує лише кілька хвилин. З появою у Вашому домі Pro-Aqua, штори не будуть просто накопичувати пил, а почнуть виконувати свою безпосередню декоративну функцію.

Засіб для дезінфекції

Цей концентрат спеціально розроблений для роботи з апаратами ТМ «Pro-Aqua». Особливість засобу в тому, що з його допомогою можна однаково ефективно і якісно доглядати за апаратом та дезінфікувати повітря в приміщенні. Вирізняючи риса – висока якість, абсолютна екологічність, ефективність та безпечність для домашнього застосування. Саме цією особливістю характеризуються всі продукти, виготовлені компанією та на її замовлення.

Щілинна насадка

Використовується для очищення щілинних отворів та стиків. Вона допоможе впоратись із забрудненнями за плінтусами і у важко доступних місцях, що завжди додають зайвого клопоту господиням.

Телескопічна трубка

Апарат також укомплектований телескопічною трубкою, яка легко складається та розкладається одним рухом. Щоб подовжити її слід просто потягти від себе за кільце регулювання , що розташоване на корпусі аксесуару. Щоб зробити трубку коротшою, кільце слід потягти на себе. Вся процедура забере лише кілька секунд і абсолютно не відволіче вас від роботи.

Щітка з натуральним ворсом

Один із основних аксесуарів призначений для дбайливого догляду за делікатними поверхнями. Використовуючи цю щітку, можна почистити пил на меблях чи картинах, а ще з її допомогою можна без зусиль обробити кам’яні стіни, бамбукові шпалери та текстиль. М’який ворс не пошкодить навіть екран телевізора чи монітор комп’ютера.

Подробиці цього комплекта

Додаткові аксесуари Всі аксесуари

Спасибо за Ваш запрос!

Наш менеджер уже танцует от радости,
сейчас он немного успокоится
и обязательно Вам перезвонит.