Консультація

Як до Вас звертатися?

Номер телефону

Зволожувач повітря

Airvenue

Віруси, бактерії, шкідливі хімічні сполуки та випаровування вимагають від людства адекватної відповіді. Така відповідь – сучасні прилади на основі сепарації повітря. AIRVANUE, як і в самому пилососі Про-Аква, працює за принципом сепарації повітря і не використовує архаїчну фільтрову технологію. Це гарантує відсутність грибків, бактерій та інших небезпечних мікроорганізмів. Очищення та зволоження відбувається лише водою.

 • 5

  років
  гарантії

 • 9

  годин
  таймер

 • 12

  LEDs
  кольорів

Технічні характеристики

Очищення аксесуарів: кільце, що знімається, турбіна, дифузор.
Очищення колби: підходить для посудомийної машини.
Підсвічування: 12 LEDs зміна кольору фіксується.
Повітряний потік, середня швидкість: 11,63 м3/год.
Регулювання повітряного потоку: (3 режими)
Необхідна кількість води: від 1,6 до 2,0 л.
Індикація кімнатної температури: °C
Швидкість обертання турбіни: 3.500 об/хв.
Розмір (Діаметр х висота): 190 x 290 мм.
Електрична напруга: 12V DC
Сервіс: 10 років обслуговування.
Дисплей: сенсорний.
Нічний режим: є.
Таймер: 1-9 год.
Гарантія: 5 років.
Шум: ≤ 36,5 dB.
Ковба: скло.
Вага 1,6 кг.


Обсяг поставки:
Освіжувач повітря Airvenue.
Керівництво користувача.
Блок живлення.

Для чого потрібний AIRVENUE

Зволожувач повітря створений Про-Аква є автономним пристроєм та може функціонувати незалежно від самого пилососу. Завдяки використанню такого приладу Ви зможете зволожувати та очищати повітря у приміщенні від пилу, алергенів, бактерій та тютюнового диму. У період опалювального сезону використання такого пристрою запобігає розсиханню дерев'яних меблів, підлоги та предметів інтер'єру, а так само робить повітря максимально комфортним для здорового дихання. Влітку – він убезпечить повітря від зайвого пересихання внаслідок роботи кондиціонера. AIRVENUE незамінний помічник у будь-яку погоду, будь-якої пори року.

Відсутність фільтрів

У нашому зволожувачі повітря, як і в самому пилососі Про-Аква, не використовуються фільтри, а це гарантує відсутність грибків, бактерій та інших небезпечних мікроорганізмів. Вологе середовище всередині зволожувача вимагає особливої уваги та розміщення всередині будь-яких матеріалів, які здатні до накопичення пилу тут неприпустимі, принаймні якщо прилад позиціонується як оздоровлююче повітря, а не навпаки. Без залишкового конденсату. Звичайні зволожувачі повітря створюють навколо себе краплі води, які під впливом мінералів, що містяться, і кальцію псують поверхні, залишаючи на них вапняний наліт. AIRVENUE у процесі аероіонізації або кліматотерапії викидає мікроскопічно дрібні та легкі частинки вологи, наповнюючи приміщення іонізованим повітрям і не переміщуючи при цьому більш важкі частинки мінералів. Так без чудес та утворення залишкового конденсату, користуючись принципом самої природи AIRVENUE робить повітря в приміщенні кришталево чистим та напрочуд свіжим

Принцип роботи

Цілком симпатична та стильна зовні скляна колба з водою та сепаратором здатна творити дива з повітрям усередині приміщення. Як маленький сепараторний пилосос AIRVENUE всмоктує забруднене повітря, пропускає його через лопаті пристрою промиваючи водою, а потім випускає назовні чистим та вимитим. Щоб розпочати роботу, просто наповніть скляний резервуар чистою водою до позначки максимум і увімкніть прилад на бажану потужність або встановіть у нічний режим тихої роботи. Постійна підтримка вологості.
Нормальна вологість у приміщенні від 40 -60%. Все промите в AIRVENUE повітря потрапляє в приміщення вже зволоженим і залишатиметься таким при безперервній роботі приладу. При цьому повітря буде не тільки зволоженим, а й чистим на постійній основі.

Ароматизація та арома терапія.
При використанні фірмових ароматичних масел крім оптимального зволоження можна досягти терапевтичного ефекту, що відповідає обраному виду масла. Всі ароматичні олії виготовляються компанією з дотриманням найсуворіших норм та вимог ЄС, що робить продукти компанії безпечними та надефективними. А ще, якщо хочеться, можна додати в колбу просто відвар запашних трав та ароматного чаю.

Дезінфекція повітря.
Сьогодні, у період Всесвітньої пандемії, особливо актуальним стає питання безпечної для здоров'я дезінфекції повітря. Відповідаючи запитам часу, Pro-Aqua створила лінійку органічних продуктів для очищення. Особливе місце у ній належить продукту ECO CLEANER. Насамперед він абсолютно екологічний і розпадається після використання до стану солі та води. Разом з тим, ECO CLEANER визнаний міжнародними експертами ефективним засобом для дезінфекції повітря та поверхонь у боротьбі з COVID-19. Декілька вприсків в колбу - і повітря не тільки чисте, але і стерильне. А ще ECO CLEANER використовують для дезінфекції продуктів, іграшок та інших поверхонь та предметів.

259,00 
199,00 

Придбати

Дякуємо!
Замовлення успішно оформлено

Ми опрацюємо ваше замовлення найближчим часом. Наш відділ турботи про клієнтів працює щодня з 10.00 до 20.00