Консультація

Як до Вас звертатися?

Номер телефону

Набір для догляду за автомобілем від Pro-Aqua містить всі важливі засоби для ретельного очищення і тривалого догляду за автомобілем. Бруд, що в’ївся, від комах можна видалити за допомогою засобу для видалення комах без будь-яких проблем і без будь-яких слідів. Концентрат автомобільного шампуню очищає, підтримує та захищає ваш автомобіль, а також є біорозкладним. За допомогою очисника колісних дисків ви можете повернути своїми алюмінієвими або сталевими колісними дисками та ковпаками їх звичайний блиск.

Як використовувати:

Засіб для видалення комах: Розпиліть засіб для видалення комах прямо на уражені ділянки лобового скла або автомобіля. Дайте очиснику подіяти на короткий час і видаліть комарів та мух серветкою з мікрофібри, не залишаючи слідів. Потім промийте оброблені ділянки чистою водою.

Автомобільний шампунь: додайте трохи автомобільного шампуню у воду та очистіть автомобіль. Потім вимийте автомобіль чистою водою, ефект самосушування призводить до швидкого висихання, і наступна шкіра зазвичай не потрібна.

Засіб для очищення дисків: Розпорошіть на диски засіб для очищення дисків та дайте йому попрацювати протягом короткого часу. Потім видаліть бруд серветкою з мікрофібри та промийте диски чистою водою.

Обсяг поставки:

• Засіб видалення комах.
• Автомобільний шампунь
• Очищувач дисків
• Серветка із мікрофібри.

Дані товару:

• Засіб видалення комах: колір прозорий / вміст: 100 мл.
• Автомобільний шампунь: колір прозорий/зміст: 100 мл.
• Засіб для очищення дисків: колір прозорий/вміст: 100 мл.

30,00 
22,11 
Придбати

Дякуємо!
Замовлення успішно оформлено

Ми опрацюємо ваше замовлення найближчим часом. Наш відділ турботи про клієнтів працює щодня з 10.00 до 20.00